Yoga Shala

Služby

Ubytování

Ceník

Rezervace

VIDEA

FOTOGRAFIE

KONTAKTY

Rezervujte si yoga shalu
Více o yoga shale

Součástí pronájmu jógové shaly je ubytování pro 17 osob, možnost využití wellness (venkovní finská sauna, krytý bazén, vířivá vana s teplou vodou). Svůj pobyt můžete rozšířit o wellness služby a přiobjednat si masáže, maderoterapii nebo chladovou terapii. Pomůžeme s doprovodným programem - možnost přednášek i doplňkových workshopů. Pro klidný odpočinek je možné využít prostorné zahrady se zastřešeným posezením, jehož součástí je také plynový gril. Dostatečně prostorné ubytování zahrnuje 5 ložnic a 2 koupelny. Pro přípravu jídla můžete využít plně vybavenou kuchyň nebo si přiobjednat zajištění stravování a v chladnějším období Vás zahřejí kanadská kamna.Objevte dokonalé spojení krásného přírodního prostředí a ideálního prostoru pro Vaši jógovou praxi.

Nádherné místo pro Vaši jógovou a meditační praxi. Místo plné harmonie, ve kterém si můžete naplno vychutnat klid a soustředit se na své aktivity bez nepříjemného hluku okolí a vyrušování.

Yoga Shala

Hledáte harmonické místo, kde byste pro své studenty mohli uspořádat jógový retreat? Připravili jsme pro Vás Yoga Shalu k pronájmu u Písku - dokonalé místo plné klidu a harmonie pro pořádání jógových víkendů, retreatů, workshopů a dalších jógových akcí. Pronajměte si jógovou shalu v Zátaví v jižních Čechách a užijte si atmosféry nádherné přírody. 

Yoga Shala k pronájmu u Písku

Yoga Shala k pronájmu u Písku v Zátaví představuje útočiště pro tělo, mysl a duši, kde můžete sdílet jógovou praxi a prožívat láskyplnou atmosféru, podporu a souznění. Představujeme Vám Yoga Shalu v Zátaví - klidný prostor, kde se spojuje nejen tělo a mysl, ale i srdce a duše. Zde budete mít možnost pracovat se svými studenty jógy, vést je skrze ásany, věnovat se dechovým technikám a prožívat hloubku meditace.
Yoga Shala u Písku v Zátaví je místem vytvořeným pro setkání s dalšími lidmi sdílejícími vášeň pro jógu. Společně můžete objevovat krásu této duchovní praxe a navzájem se inspirovat na cestě k hlubšímu poznání sebe sama.